top of page

Тетяна Білик

Доброго дня! Ми з України! 😊

Мене звати Тетяна Білик, і останніх 15 років до війни я займалася розвитком медіації в нашій країні. Медіація як спосіб мирного врегулювання конфліктів дозволяє зберегти відносини з тими, з ким це для нас важливо, особливу цінність такий спосіб урегулювання конфліктів має у сімейних суперечках, де залучені інтереси дітей.

Вже багато років я є керівником соціального проекту з надання соціальної послуги сімейної медіації у співпраці зі Службами у справах дітей, соціальними службами, центрами сім'ї та іншими організаціями та засновницею ГО "Ліга медіаторів України" (http://limu.org.ua), яка зараз є найбільшим провайдером сімейної медіації в нашій країні, і об’єднує більше 50 практикуючих сімейних медіаторів.

Як тренер та керівник МТЦ "Школа медіації" (https://mediation-school.com),  ми проводимо навчання з медіації від базового рівня підготовки до спеціалізації у сімейних та інших видах спорів не лише в Україні, а й далеко за її межами.

А також є засновницею ГО "Асоціація сімейних медіаторів України" (http://afmu.org.ua), завдяки роботі якої було розроблено стандарти навчання сімейних медіаторів та ведеться робота над акредитацією роботи сімейних медіаторів, що дозволяє покращувати якість надання послуги сімейної медіації нашим родинам.

З першого дня війни, всією сім'єю ми залишившись у Києві та займаємося волонтерством, допомагаючи сім'ям з людьми похилого віку, з людьми з інвалідністю, з малолітніми дітьми, це ті, хто не зміг евакуюватися, продуктами харчування, медикаментами та всім необхідним для життя.

Крім того, маючи психологічну освіту та багато років практикуючи як психотерапевт, зараз я проводжу кризові консультації з усіма, хто потребує психологічної підтримки в умовах війни.

Але незважаючи на мою фахову підготовку, як і для кожного українця, ці дні війни були важким викликом для мене. Про те, як проживала та справлялася в з шоком та сильними переживаннями, можна прочитати у моїх статтях, які завдяки моїм міжнародним колегам були перекладені різними мовами та опубліковані в організаціях медіаторів різних країн. 

https://www.mediate.com/articles/bilyik-ukraine.cfm

https://www.mediate.com/articles/bilyk-saving-myself.cfm

 

З повагою та любов’ю,

Все буде Україна! 💛💙

bottom of page