top of page

Лист засновника

Потенціал людини-це дар, а реалізація потенціалу це вдячність за цей дар. І я переконана, що так само дається потенціал для створення краси і добробуту в місці де нам дано жити.

Адже світ не потрібно міняти, він створений ідеально, нам лише варто налагодити взаємодію з ним і виробити розумне ставлення.

Скарги і постійна критика не несуть в собі добрих плодів і не зроблять життя кращим. Вдячність за хороше, що маємо, куди ефективніша. Формула проста - подяка за хороше, що вже є + прагнення до кращого + дії. Ніхто не обмежує нас у виборі як і де ми хочемо жити, обмеження ставимо ми самі. В кожному з нас є великі скарби... Давайте втілювати в реальність свої мрії!

Хочете парк біля будинку-відмінно, давайте зробимо його разом! Хочете у дитсадку Вашої дитини гарний майданчик? Чи може в Ваших планах перехід на альтернативну енергетику всього міста? Або допомогти людині яка опинилася в складних обставинах ?!

ВСЕ можливо! Для цього ми і об'єднуємо зусилля!

Останні події, як і багато історичних фактів, показали, що в єдності наша сила, у добрі до ближнього і в любові вцілому!

Разом ми все зможемо!

Любіть Мрійте Дійте

З повагою і вірою в наші мрії Наталія Марен

Архів
bottom of page