top of page

Ольга Велика

Мама, дружина, спів засновник 3-х бізнесів. 

Окрім того, що я закінчила ХНУ їм. Каразіна, соціологічний факультет, я пишаюсь що навчаюсь у кмбш найстарійшего навчального закладу України - Києво-Могілянській академії, та майже захистила диплом MBA, якщо б не почалась війна. 

 

Почала свій професійний шлях у 2008 року.

Працювала в інжинирінговій компанії Tebodin Ukraine (BAM Group), з 2009 по 2013 в компаніях великої четвірки (KPMG і PwC).  Будувала з нуля Private Banking в USB Bank, потім мене запросили вибудувати фінансовий сервіс в А-клубі Альфа Банку. 

На даний момент я є спів-засновником в компанії із управління активами Capital Management Group https://capitalk.com.ua, юридичноі компанії Axel4 https://axel4.com, що спеціалізується на структуруванні бізнесу і податковому планувані та компанії ASG (http://asg-company.com/ ) (бухгалтерські та юридичні рішення).

 

Про себе: Я людина, котра не знає що таке помірність. Якщо я щось роблю, то з повною віддачею – будь це робота, захоплення чи просто відпочинок. Робити те-що ти любиш, від чого захоплює дихання та значно частішає серцебиття-дуже важливо, треба вміти себе чути, так йшовши за покликом одного разу в небі, стрибаючи з парашютом я познайомилась зі своїм чоловіком і разом вже продовжили займатися кайф серфінгом.

На питання головне про мене - дуже гарно відповіла моя подруга, вона сказала - що головна моя перевага в житті - що я людина дій.

Для мене в житті дуже важливо бути корисною і дуже важливо в усьому що ти робишь відповідати на питання «Навіщо?», в усьому крім питань, коли ти просто відчуваєш і ні можешь по іншому.

bottom of page