top of page

Перший Український Міжнародний
Університет Візуальних Мистецтв

Спільний проект ДобраДія разом з 

НАЦІОНАЛЬНОЮ СПІЛКОЮ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

 

та

МЕРІЄЮ МІСТА САН РАФАЕЛЬ (France Côte d'Azur)
 

за підримки

МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

ПОСОЛЬСТВО ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

КИЇВСЬКА ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ «FRANCE ET MOI» 

 

Здійснювати програму передбачено у вигляді лекцій, майстер класів, семінарів на території країн Європи, безпосередньо у відомих європейських музеях та знакових мистецьких центрах. 

 

Під час захоплюючих подорожей по історичним місцевостям, які зберігають пам’ятки від первісного ладу до сьогодення, знані фахівці мистецтвознавці і художники допоможуть усім бажаючим набути спеціальні знання з історії культури, розширити уявлення про еволюцію духовних і гуманітарних засад цивілізації. Програмою передбачені майстер класи пленерного живопису, які покликані дати уяву про можливості кольору, основи композиції у художньому творі, можливості світла, тону і перспективи.  

 

Безпосереднє знайомство і поглиблене вивчення культурної спадщини покликане переконати учасників програми в утвердженні пріоритету духовних цінностей, як важливої складової розвитку цивілізованого суспільства. Організатори впевнені, що запропоновані заходи сприятимуть ефективному міжкультурному діалогу. Програма орієнтована на фахівців, викладачів, аспірантів, студентів, членів творчих спілок, колекціонерів, гуманітаріїв та всіх членів суспільства, які бажають підвищити рівень компетентності у вивченні основ, стилів, видів, жанрів, архітектури і мистецтва та історії культури. 

 

 

bottom of page