top of page

Ганна Ярова

Член правління фонду "ДобраДія"

Координатор проекту ART residence в Іспанії та Франції.

Мистецтвознавець, арт менеджер, куратор міжнародних проектів.

Засновниця і куратор першої української арт резиденції в Провансі, м. Сан Рафаель.

Член Національної Спілки художників України, відповідальний секретар Національної Спілки художників України, член Правління Київської організації НСХУ

Освіта- Київський художньо-промисловий технікум, (НАДПМД ім М.Бойчука)- художник

Київський державний художній інститут (НАОМА)- мистецтвознавець.

 

Автор культурно-освітнього проекту Українська Арт амбасада. 

Куратор мистецького проекту AUTOМОРФІЗМ.

Автор понад 500 статей, мистецтвознавчих досліджень і публікацій про творчість українських художників членів НСХУ 

"Із самого початку війни мій син , архітектор, став на захист українських цінностей.  Разом із своїми бувшими сокурсниками і друзями живописцями та реставраторами служить у лавах Національної гвардії України.   Війна розширила мій світогляд.  На сьогодні мій діапазон сягає від бінокля до КАМАЗу.

 Після усвідомлення , що збита 6 000 0000-на у доларах ракета Іскандер - це придбане шато у Франції на 100 митців НСХУ і ще один замок на 100 студентів  для НАОМА із дворічним фінансуванням!!!! мені вже не перехоплює дихання від тих нулів, як раніше. І є впевненість про найближчу перпективу втілення  проекту Українська арт амбасада.

 

На моє переконання - наш прекрасний світ ми збережемо лише силою добра, краси і любові. Тому збереження української культурної спадщини і  опікування професійними митцями  у воєнні часи - відповідальна місія. Наразі художники експонують свої твори, які без перекладачів доносять розуміння про нашу культуру,  про наше прагнення до свободи у будь якому куточку Планети. 

 Це посилює взаєморозуміння між народами  та взаємної оцінки  культурного різноманіття, збереження європейської культури, сприяння національного внеску у спільну культурну спадщину Європи  і всього цивілізованого світу з повагою до тих самих фундаментальних цінностей."

Anna Yarovaya

Анна Ярова

  • Instagram
  • Facebook Социальной Иконка

Член правління фонду

Координатор проекту ART residence в Іспанії та Франції

Заступник голови НСХУ

bottom of page