top of page
Снимок экрана 2022-08-11 в 00.22.40.png

Війна принесла горе в кожну українську сім’ю. За цей час понад 12 мільйонів людей були змушені залишити свої будинки та шукати безпечне житло в інших регіонах країни або за її межами. 

Тим часом ЮНІСЕФ повідомляє, що майже дві третини дітей в Україні є внутрішньо переміщеними особами або залишили межі України, ховаючись від війни.

Все це вплинуло на погіршення емоційного стану людей, підвищило рівень напруги, стресу та агресії, що в свою чергу призвело до руйнування взаємовідносин  всередині родин та різко збільшило кількість сімейних суперечок та конфліктів. 

 

За міжнародної підтримки та сприяння ГО «Ліга медіаторів України» був організований унікальний в Україні ПРОЄКТ «Сімейна медіація в період війни». 

Стартував проєкт у липні 2022 року.

Тривалість проєкту – 1 рік. 

МЕТА ПРОЄКТУ

Надання онлайн послуги транскордонної сімейної медіації для українських сімей, члени яких були змушені залишити країну через воєнні, бойові дії. 

Українські сімейні медіатори – волонтери вживають всіх можливих заходів задля того, щоб сприяти батькам в транскордонних сімейних спорах, які торкаються інтересів дітей, у пошуку мирного, взаємоприйнятного виходу з конфлікту.

МЕТА ПРОЄКТУ ХТО ЗАДІЯНИЙ У ПРОЕКТІ?

  • 50 українських медіаторів – волонтерів з багаторічним практичним досвідом проводять онлайн-медіації для всіх українців, які звертаються за допомогою у врегулюванні конфлікту.

  • міжнародні експерти з Ізраїлю, США та Європи,  які діляться з українськими медіаторами практичним досвідом по роботі з кризовою медіацією та особливостями роботи з транскордонними сімейними спорами.

  • міжнародні та українські супервізори, які допомагають та підтримують сімейних медіаторів в практиці.

 ХТО МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ?

  • кожний українець, який постраждав від війни, 

  • кожний українець, хто був переміщений або був вимушений виїхати з України через війну.

 ЯК ЗВЕРНУТИСЯ ПО ДОПОМОГУ ІЗ ЗАПИТОМ НА МЕДІАЦІЮ?

 

Заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/qe6fRufFB7HMvdWF8

  • Facebook

04073, м. Київ, вул. Сирецька, буд. 96

+380504696549

Снимок экрана 2022-08-11 в 00.22.40.png
logo_DD_fin_eng.jpg
bottom of page