top of page

Help Children

Війна…. Для багатьох це – щось далеке та страшне. А для українців це вже повсякденне життя. Як страшний сон, від якого усі ми прагнемо прокинутися, але поки що дива не стається. Та ми не чекаємо коли чудеса стануться, ми робимо їх самі. І поштовхом для цього стала трагічна історія дев’ятирічної дівчинки Даринки, в домівку якої влетіла і розірвалася міна. Ми не будемо описувати, що саме трапилося із рідними дівчинки, бо кожному і так зрозуміло, які можуть бути наслідки вибуху міни. Дякувати Богові, всі живі, але отримали поранення різного ступеню важкості. Коли нам стало відомо, що трапилося із дівчинкою, ми звернулися до наших друзів і партнерів та у короткі терміни організували транспортування та лікування дитини в Ізраїльській клініці.  Наразі, Даринка із мамою перебувають на лікуванні та на обличчі дитини сяє посмішка! Ця посмішка – найбажаніша нагорода у світі! Ось тому, цей сумний випадок став початком ще однієї нашої програми  - «Help Children». Дякую усім нашим партнерам і друзям за допомогу!

#HelpDarynka #HelpChildren

Лідія Шевченко

Член правління фонду

Координатор проекту Help Children

Путь Даши_edited_edited
Путь Даши_edited
Путь Даши_edited_edited
Путь Даши_edited
Путь Даши_edited
Путь Даши_edited
Путь Даши_edited

Бачення

У партнерстві з провідними клініками світу, за підтримки Міністерства закордонних справ України, в особі Послів України за кордоном, наша команда організовує лікування тяжко пораненим та хворим дітям у відповідних клініках світу.

У разі неможлівості транспортування (за показанням лікара) наш фонд надає допомогу за місцем знаходження дітей, забезпечуючи медичні заклади необхідними медичними препаратами, витратними матеріалами, харчуванням та гігієнічними засобами.

Наша місія

Надати допомогу кожній дитині в Україні яка постраждала від наслідків війни!

Кожне життя – велика цінність, а життя дитини – безцінне! Адже все, заради чого ми живемо, – у наших дітях! Тому, рятуючи їх, ми рятуємо і майбутнє країни.

Ми завжди раді всім, хто бажає приєднатися до допомоги дітям України, ставши "Янголом ДоброїДії".

images.jpeg
images_edited.png
bottom of page